Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Otevírání zámků bytů a domů

Jak často se vám stává, že si zabouchnete hlavní dveře od bytu nebo domu? Stačí chvilka nepozornosti, průvan a je hotovo. Nejenže si prudkým zabouchnutím poškodíte zárubně, ke všemu se ještě nemáte, jak dostat domů. A zůstat stát na panelákové chodbě v domácím oblečení bez klíčů, to chce silnou náturu. S naší pomocí se nemusíte obávat trapasů. Stačí si uložit naše telefonní číslo a kdykoliv se vám stane problém, zavolat. Naši zkušení technici vám dveře otevřou během chvilky a bez poškození. Takže až se dveře zabouchnou, stačí nám zavolat a my budeme na místě, abychom vás dostali zpět do vašeho domova. Bezpečně a spolehlivě.

S jakými typy zámků bytů a domů si poradíme?

Se všemi. Dokážeme otevřít dveře se zámkem:

  • bez vložky FAB,
  • s klíčovým zámkem,
  • se zámkem mechanickým i
  • elektronickým.

Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní odborníci na všechny typy odemykání dveří. Používáme moderní metody a vyspělé nástroje, díky kterým jsou naši zámečníci ti nejlepší. Pokud se tedy dostanete do situace, kdy se vám zabouchnou dveře, nezoufejte. Stačí nám zavolat a my vám pomůžeme dostat se bezpečně a rychle zpět do vašeho domova!

V jakou denní dobu se na nás můžete obrátit?

Kdykoliv. Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Bez ohledu na čas jsme připraveni vám pomoci a zajistit rychlé a bezpečné otevření vašich dveří. Zaručujeme vždy špičkovou kvalitu služeb. Nebojte se tedy zavolat i pozdě v noci, na našem dispečinku jsme vám k dispozici nepřetržitě.

Jak bude otevírání zámku probíhat?

  1. Náš dispečer si nejprve poznamená vaši adresu a potíže, které potřebujete vyřešit.
  2. Poté vyhledá nejvhodnějšího technika, který je nejblíže vaší poloze, a pošle ho přímo k vám. Po příjezdu se zámečník v mžiku pustí do otevírání vašich dveří. Naše technická podpora i zámečník jsou vysoce diskrétní a všichni naši zaměstnanci jsou proškoleni v bezpečném nakládání s osobními údaji.
  3. Když se dostanete konečně domů, vyřešíte s technikem platbu za služby. Zvolit si můžete buď zaplacení v hotovosti, nebo převodem na bankovní účet.

Proč zrovna my?

Nenechte se vyvést z míry zabouchnutými dveřmi. Pro nás je to drobnost, která ani nestojí za řeč. Běžná věc, která se stává. Náš tým zkušených zámečníků je připraven vám pomoci, ať už je jakákoli denní či noční doba. Uložte si naše telefonní číslo (+420 774 403 937), ať ho máte v případě problému po ruce. Vždy zaručujeme špičkovou kvalitu služeb, takže se nemusíte obávat o bezpečnost svých dveří a majetku. Jsme tu, abychom vám pomohli vrátit se bezpečně do vašeho domova. Poradíme si i s komplikovanějšími situacemi, kdy se vám například zalomí klíč v zámku nebo zůstane zevnitř zastrčený v zámku zabouchnutých dveří. Nezáleží na tom, jak komplikovaný je váš problém, my ho vyřešíme. Volejte kdykoliv zámečnickou pohotovost: +420 774 403 937 a nechte se přesvědčit, že profesionalita nejsou jen sliby. Svěřte nám pomoc s jakýmkoli zámečnickým problémem a my vás nikdy nezklameme.

S čím dalším z oblasti otevírání zámků si poradíme?

Otevřít umíme zabouchnuté zámky od čehokoliv. Nemusí se jednat jen o zabouchnuté domovní dveře. Zavolat nás na pomoc můžete i v případě, že stojíte před zabouchnutým automobilem, do kterého se vám třeba zavřelo dítě s klíčky v rukou, anebo před sebou máte trezor, který potřebujete otevřít bez poškození. Obraťte se na nás i v případě, kdy potřebujete zabezpečit dům, chatu nebo jakoukoliv jinou nemovitost anebo realizovat přestavbu zámku na bezpečnostní. A pokud se k vám už zloději dostali a vy potřebujete opravit zámek po vloupání anebo rovnou naistalovat nový, který vloupání už neodolá, jsme tu pro vás. Tykáme si s moderními trendy, takže umíme zajistit i montáž chytrých zámků.