Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zabezpečení domu a bytu

Rádi byste zajistili vysokou bezpečnost vašeho majetku i rodiny? Pak je důležité především řádně zabezpečit vstupní dveře do bytu nebo domu. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti vám můžeme poskytnout spolehlivé bezpečnostní řešení, které ochrání váš domov před vloupáním a další trestnou činností.

Jak vám pomůžeme zabezpečit vás domov?

Nabízíme různé typy výrobků, které jsou speciálně navrženy pro různé obytné budovy v závislosti na jejich velikosti a umístění. Patří sem vnitřní i vnější uzamykací systémy a také pohybová čidla pro venkovní prostory. Pro obyvatele velkých měst, kde se v budově často vyskytují cizí lidé, přicházejí ke slovu naše pokročilá bezpečnostní řešení, jako jsou například kamerové systémy, které lze připojit k mobilnímu telefonu nebo počítači, takže můžete neustále sledovat, kdo vstupuje do vašeho bytu či domu a kdo jej opouští.

Zabezpečit dům či byt si může každý

Finanční dostupnost moderních řešení umožňuje zabezpečení jakéhokoliv objektu i v případě, že se vám nechce utrácet za vaši bezpečnost horentní sumy. Dnes je k dispozici celá řada možností, které vyhovují jakémukoli rozpočtu a životnímu stylu. Od základních detektorů pohybu až po sofistikovanější systémy, které zahrnují kamery nebo zvukové výstrahy. Všechna tato zařízení mohou pomoci ochránit váš domov před potenciálními vetřelci. Mnoho bezpečnostních systémů dnes navíc nabízí další funkce, jako je vzdálený přístup přes internet nebo aplikace pro chytré telefony, díky nimž můžete mít svůj domov pod dohledem, i když jste pryč. Investice do kvalitního bezpečnostního systému je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit ochranu sebe a svých blízkých 24 hodin denně. Díky komplexnímu nastavení si můžete být jisti, že váš majetek zůstane v bezpečí, ať se stane cokoli. Můžeme být vašimi partnery i v oblasti zabezpečení domu či bytu. Kontaktujte nás ještě dnes na telefonním čísle: +420 774 403 937 a získejte více informací o produktech a službách, které nabízíme.

Jaké objekty dokážeme zabezpečit?

Obrátit se na nás můžete v případě, když potřebujete zabezpečit:

 • rodinný dům či vilu,
 • chatu nebo chalupu (i na odlehlém místě bez elektřiny),
 • byt,
 • garáž,
 • a další drobné objekty.

Můžeme vám nabídnout bezpečnostní řešení na míru, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, rozpočtu a životnímu stylu. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte pracovat na své bezpečnější budoucnosti. Těšíme se, že vám pomůžeme vytvořit z vašeho domova bezpečné prostředí.

Typy zabezpečení, které vám můžeme nainstalovat

Vedle klasických bezpečnostních zámků, které se v případě panlákových dveří do bytu stávají standardem, si dokážeme poradit také s instalací:

 • bezpečnostních a poplašných systémů,
 • pohybových čidel,
 • zabezpečení oken a dveří,
 • zabezpečení balkonových dveří,
 • CCTV kamer,
 • pohybových čidel,
 • instalací bezpečnostních závor,
 • a dalšími bezpečnostními systémy v závislosti a vašem přání a potřebách.

Některé typy zabezpečení sice plní svoji funkci, ale mohou působit i jako preventivní zabezpečení před pokusem o vloupání. To platí nejvíce v případě bezpečnostní závory, která zamezí možnosti zdolání dveří páčidlem. Zloději se často před dveřmi zabezpečenými závorou zarazí a jdou o byt dál, protože se jim nechce ztrácet čas překonáváním sofistikovaného zařízení.

Co dalšího v oblasti bezpečnosti vašeho domova pro nás není problém?

Můžeme vám také pomoci nainstalovat kompletní domácí bezpečnostní systém, který vás upozorní na podezřelou aktivitu. Ať už se jedná o hluk nebo pohyb, naše nejmodernější systémy jsou schopny detekovat a upozornit vás v reálném čase. Tento typ systému může při detekci pohybu pořizovat také snímky nebo videozáznamy, které poskytují cenné důkazy pro policejní vyšetřování.