Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Výměna zámků u dveří

Nastěhovali jste se do nového bytu nebo domu a potřebujete vyměnit zámek, aby se do něj nikdo další nedostal? Obraťte se na nás a zajistěte bezpečí sobě i své rodině. Zajistíme a nainstalujeme zámky nejvyšší bezpečnostní třídy od prověřených značek, jako jsou FAB, EVVA, RICHTER, TOKOZ, ABUS, MUL-T-LOCK. Naši zkušení odborníci vám pomohou také se systémy generálního klíče (SGHK) a bezpečnostními závorami a dveřmi. Vždy vám poradíme, jaký typ zámku potřebujete, a poskytneme přesnou cenu před provedením jakékoli práce.

Výměna bezpečnostních zámků

Potřebujete vyměnit nebo nainstalovat bezpečnostní zámek? Pak jste tu správně. Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž špičkových dveřních zámků, vložek, bezpečnostního kování, závor a přídavných zámků. Naši zaměstnanci jsou odborníci na poskytování profesionálních služeb při výměně a opravách dveřních zámků. Používáme pouze výrobky nejvyšší kvality, abychom zajistili, že vaše výměna zámku dveří bude na nejvyšší úrovni.

Zámek vyměníme, ale také vám zdarma poradíme

Naši technici mají bohaté zkušenosti s prováděním výměn zámků. Mohou posoudit váš stávající zámek a vybrat to nejlepší řešení pro vaše potřeby. Nezáleží na tom, jaký typ dveří nebo oken máte, naši zkušení odborníci vám vždy poradí. Poskytneme vám tipy, jak se chránit před zloději, a poradíme vám i s alternativním dveřním kováním. Jsme tady pro vás. Kontaktujte nás na telefonním čísle: + 420 774 403 937.

Bezpečnostní vložka není vše

Naši klienti se na nás často obrací s požadavkem o výměnu běžné vložky za bezpečnostní. To je sice krok správným směrem, ale samotná bezpečnostní vložka nestačí. Vždy je potřeba ji doplnit také o bezpečnostní kování, které ji bude chránit proti vylomení. Jen díky kombinaci bezpečnostní vložky a kování nebudou mít u vás zloději šanci. A pro kompletní zabezpečení vždy doporučujeme použít ještě bezpečnostní závoru, která ochrání dveře proti vypáčení. Na takto zabezpečené dveře si už zloději ve většině případů netroufnou, už jen z toho důvodu, že by je překonávání zabezpečení stálo mnoho času, který obvykle při loupeži nemají.

Systém generálního klíče

Tento systém zabezpečení se doporučuje především pro větší objekty. Vhodný je pro nákupní centra, průmyslové haly anebo třeba střední a větší firmy, které potřebují rozlišit, který ze zaměstnanců bude mít přístup do určitého druhu prostor. Například řadovým zaměstnancům, kteří pracují v konkrétní kanceláři nebo výrobním prostoru, umožníte díky systému generálního klíče přístup pouze na jejich pracoviště. Zatímco správce budov nebo majitel firmy se díky jedinému klíči dostane všude a odemkne všechny zámky. Jde o zabezpečení, které je velmi odolné vůči prolomení, protože pro přidělání náhradního klíče je potřeba speciální karty. Bezní klíč přidělat nelze. Snadno tak udržíte přehled o tom, kdo a kolik klíčů má. Jde tedy o skvělé řešení pro firmy řešící aktuálně svoji bezpečnost.

V jakých situacích nejčastěji měníme zámky u dveří?

Výměnu zámku potřebuje za život každý hned několikrát, například když se stěhuje. V jakých situacích se na nás s tím požadavkem obracíte nejčastěji?

  • Při ztrátě klíčů.
  • Když se vám zalomí klíč v zámku tak nešťastně, že nejde vyndat.
  • Když se přestěhujete do nového bytu nebo domu a potřebujete vyměnit zámek, aby se do něj nedostal nikdo jiný.
  • Když se někdo odstěhoval z vašeho bytu a vy chcete mít jistotu, že se do něj již nedostane.
  • Když chcete vylepšit své stávající zámky pro lepší zabezpečení.
  • V případě vloupání nebo pokusu o vloupání, kdy chcete mít jistotu, že se pachatelé nemohou znovu dostat do vašeho domu stejným klíčem.
  • Pokud se domníváte, že si někdo bez dovolení zkopíroval váš klíč.
  • Pokud došlo ke změně nájemníků nebo zaměstnanců v komerčním objektu.