Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Otevření automobilu

S klíčem je to snadné, říkáte si. Jak ale otevřít auto bez klíče, když nejste zloděj a mobil, na kterém byste si mohli pustit instruktážní video, jste si jako na potvoru také zabouchli uvnitř vozu? Otevření automobilu vyžaduje zručnost, znalosti a někdy i specializované nástroje. S tím vším máme zkušenosti a hravě si poradíme. Obrátit se na nás můžete v jakoukoliv denní či noční hodinu. Jsme tu pro vás nonstop. Když si zabouchnete automobilu, volejte zámečnickou pohotovost na čísle: +420 774 403 937.

V případě zabouchnutého automobilu jsme na vaší straně

Chápeme, že zamčené auto může být stresující zážitek, zejména pokud se jedná o včasnou cestu do práce nebo vyzvednutí dětí ze školy. Proto upřednostňujeme rychlost před čímkoli jiným a používáme pouze nejmodernější postupy, abychom vás co nejdříve dostali zpět do vašeho vozidla. Díky naší dlouholeté praxi a rozsáhlým zkušenostem vám slibujeme, že váš vůz otevřeme rychle a bez jakéhokoli poškození. Prostě znovu nasednete a můžete vyrazit tam, kam jste původně chtěli jet.

Kdy nás můžete zavolat?

Prakticky v jakékoliv situaci, kdy je vaše auto nepojízdné z důvodu chybějícího klíče či nemožnosti otevření. Stát se může cokoliv. Nejčastěji se setkáváme se zabouchnutým automobilem z důvodu:

  • ztráty klíčů,
  • zlomeného klíče v zámku auta,
  • zabouchnutých klíčů v autě,
  • dálkového ovládání bez napájení (když zapomenete vyměnit včas baterii),
  • vybité autobaterie a vyřazeného dálkového ovládání.

Jsme připraveni vám pomoci v každém z těchto a dalších případů. Přijedeme k vám s potřebným nářadím, problém co nejrychleji vyřešíme a vrátíme vás zpět do provozu. Kontaktujte nás nyní a získejte okamžitou pomoc na telefonním čísle: +420 774 403 937.

S jakými značkami a typy vozů si poradíme?

Nám nezáleží na tom, jestli jezdíte ve VW Mini anebo v BMW. Nebudeme vás posuzovat podle značky vašeho vozu. Jednoduše vám pomůžeme a vy budete zase mobilní. Otevíráme vozy všech značek, včetně luxusních vozů jako Lamborghini, Lexus, Audi, Porsche, Jaguar a další. Neváhejte nám zavolat, když si zablokujete jakýkoliv vůz.

Proč se svěřit zrovna nám?

Hlavní prioritou je pro nás rychlost. A o tu jde při otevírání zabouchnutého automobilu v první řadě. Dorazíme k vám do půl hodiny a vyřešíme váš problém. Navíc jsme diskrétní a profesionální. To znamená, že se o vašem problému nikdo nedozví a vy budete moci dál pokračovat v jízdě, jakoby se nic nestalo. Zapomeňte na rozbíjení okénka v autě. V některých případech ani tento drastický zásah nemusí pomoci, protože řada moderních vozů bývá vybavena speciálním systémem pro zabránění otevření auta zevnitř. Navíc budete muset z interiéru vozu vyklidit skleněné střepy, což není nic jednoduchého. A ve finále vás může odborné otevření zabouchnutého automobilu vyjít levněji než oprava rozbitého okénka. Takže, když si zabouchnete klíče v autě, zastavte se a přemýšlejte. Není náhodou lepší obrátit se na profesionály před unáhlenými pokusy o otevření?

Nepokoušejte se vloupat do vlastního vozu

Celkově je lepší nepokoušet se o vloupání do vozu, pokud jsou klíče ztracené nebo zlomené, protože by to mohlo mít za následek více škody než užitku. Mnohem lepší variantou je obrátit se na zkušeného zámečníka, který má potřebné nástroje a odborné znalosti. Ten dokáže auto otevřít rychle a bez způsobení škody, čímž ušetří čas i peníze. Pokud si zabouchnete auto, nepanikařte. Stačí zvednout telefon a zavolat nám na číslo +420 774 403 937 a my vás rychle a bezpečně dostaneme zpět na silnici. Jsme tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Nabízíme rychlou a spolehlivou službu a zkušenosti, které pomohou otevřít váš vůz během několika minut. Naši zkušení technici jsou vždy v pohotovosti a připraveni vám pomoci z každé svízelné situace.