Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 7

Co dokážou profesionální zámečníci? Otevřou zabouchnuté dveře, auto i trezor

 

Možná si myslíte, že zámečnické služby nebudete nikdy v životě potřebovat. Bohužel osud je často nevyzpytatelný a má celkem zajímavý smysl pro humor. Proto budete zabouchnuté dveře řešit s největší pravděpodobností v tu nejméně vhodnou chvíli. Otevírání dveří, u nichž klíče vězí z vnitřní strany, ale nejsou jedinou situací, kdy by se vám služby profesionálních zámečníků mohly hodit. S čím vším vám mohou pomoci?

Otevírání zámků bytů a domů
       

Ať už si zabouchnete klíče doma nebo v kanceláři, nepropadejte panice. Pokud za zavřenými dveřmi nepláče vyděšené dítko nebo neexistuje jiná skutečnost, která by mohla ohrozit zdraví nebo životy ostatních, volejte zámečníky. Ti dveře otevřou během několika mála chvilek. To samozřejmě bez jejich poškození nebo poškození zámku. Pokud je situace komplikovanější, starý zámek rovnou vymění za nový.

Výměna zámků u dveří  

Nastěhovali jste se do nové nemovitosti, případně se vám z ní odstěhoval bývalý nájemník? Abyste se nemuseli strachovat o vlastní soukromí nebo majetek, je žádoucí zámky vyměnit. I v tomto ohledu vám může být nápomocný profesionální zámečník. Jeho služby můžete využívat na území Prahy 7 (Holešovice, Bubeneč a Praha-Troja – dolní část). Výměnu stávajících zámků doporučujeme i ve chvíli, kdy u nemovitosti zaznamenáte pokus o nedovolené vniknutí.

Zámečnický servis  a pohotovost

Potřebujete opravit zaseklý zámek nebo udělat kopii klíčů? Pro tyhle případy využijte zámečnický servis. Neváhejte volat v kteroukoliv denní, či noční hodinu. Protože poskytujeme zámečnickou pohotovost, jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud si nejste jistí, zda konkrétní situace vyžaduje osobní zásah zámečníka, rádi vám telefonicky poradíme s vhodným postupem. Stačí zavolat!

Otevření automobilu      

Povedlo se vám zabouchnout si klíče v autě? I v tomto případě vám přijdou vhod profesionální zámečnické služby. Zkušený zámečník auto otevře bez jeho poškození i poškození zámku. Zámečnické služby můžete využít i v případě ztráty klíčů od auta, zalomeného klíče v zámku, nefunkčního dálkového ovládání bez napájení, k němuž může dojít třeba ve chvíli, kdy zapomenete vyměnit včas baterii.

Otevírání trezorů bez poškození   

Trezor dnes již patří mezi poměrně časté vybavení nemovitosti. Pokud se vám podařilo k němu ztratit klíč nebo zapomenout kód, nepanikařte! Zkušení zámečníci, v tomto případě spíše trezoroví specialisté, dokážou otevřít trezory v naprosté většině případů bez navrtání a poškození. V některých situacích se ovšem navrtání nevyhnete, což ale v žádném případě neznamená, že již trezor nemůžete dále používat.  Po jeho otevření jsou díry utěsněny speciálním tmelem, takže na jeho funkci zámečnický zásah nemá absolutně žádný vliv. Kromě výše uvedenému můžete zámečnické služby využít i ve chvíli, kdy potřebujete nechat trezorový zámek opravit. A to bez ohledu na jeho stáří nebo model.

Zabezpečení domu a bytu     


Nastěhovali jste se do nového domu, či bytu a chcete udělat maximum pro jeho maximální bezpečnost? Případně v průběhu let ve stávajícím bydlení vaše nároky na zabezpečení nemovitosti vzrostly? I v tomto případě můžete využít služby profesionálního zámečnictví. Zkušení odborníci se s vámi domluví na osobní návštěvě a provedou bezpečnostní audit. Zjištěné nedostatky doporučí odstranit, případně navrhnou vhodná bezpečnostní řešení. Zámečníci mohou též instalovat, opravovat nebo provádět údržbu všech typů dveřních zámků, zámků trezorů nebo jiných typů zámků. A poradí si také se servisem bezpečnostních dveří i instalací bezpečnostních zámků.