Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 6

6 situací, ve kterých vám pomůžou profesionální zámečníci

Pomyšlení na zabouchnuté dveře vyvolává v řadě z nás zcela zbytečnou paniku. I když jde o nepříjemnou situaci, existují profesionální zámečníci, kteří otevřou klasické, ale i bezpečnostní dveře. To samozřejmě bez jejich poškození i poškození zámku. Služby profesionálních zámečníků se ale nevymezují pouze na otevírání zabouchnutých dveří. Tady je šest situací, kdy můžete jejich služeb taktéž využít.

Situace č. 1: Potřebujete vyměnit zámky     

Nastěhovali jste se do vysněného domku nebo nově zrekonstruovaného bytu? Možná jste dosud netušili, kolik osob od něj může mít klíče. Počínaje developerem nebo investorem, přes dělníky, kteří pokládali podlahy, až po malíře nebo třeba zedníky. Po dokončení stavebních prací a předání nemovitosti je proto vhodné nechat zámky vyměnit. Výměnu zámků doporučujeme i v případě, kdy se z nemovitosti odstěhuje bývalý nájemník, případně zaznamenáte pokus o vloupání a nedovolené vniknutí.

Situace č. 2: Zabouchli jste si klíče v autě

Pokud se uvnitř auta nenachází vyděšené dítko nebo třeba zvíře, volejte zámečnickou pohotovost. Zámečníci přijedou bez zbytečného odkladu a auto otevřou během několika mála minut. To vše opět bez poškození zámku nebo samotného vozidla. Zámečnické služby můžete čerpat na Praze 6, pod kterou spadají části Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Vokovice, Ruzyně, Liboc, Břevnov, Bubeneč, Sedlce, Suchdol, Lysolaje, Nebušice a Přední Kopanina.

Situace č. 3: Nemůžete se dostat do trezoru

Možná jste ztratili klíč anebo zapomněli správnou kombinaci čísel. Tak, či onak se do trezoru potřebujete dostat, což je bez profesionálního zásahu zkušeného trezorového technika prakticky nemožné. Tento profesionál dokáže otevřít trezor v naprosté většině případů bez poškození. Může se ovšem stát, že situace je natolik komplikovaná, že se neobejde bez vyvrtání díry přímo do trezoru. O jeho budoucnost se ale v žádném případě nemusíte obávat. Díry jsou zatmelené speciálním tmelem a trezor tak můžete i nadále bez obav používat.

Situace č. 4: Chcete zabezpečit váš dům nebo byt

Kromě otevírání zámků a trezorů nabízí profesionální zámečníci i kompletní bezpečnostní audity domů. Jak to probíhá v praxi? Stačí se domluvit na konkrétním dni, během kterého zkušení zámečníci provedou bezpečnostní audit vaší nemovitosti. Po jeho zhodnocení a zjištění případných nedostatků, doporučí ideální způsob zabezpečení a poradí, jaká opatření je třeba přijmout ke zlepšení celkového zabezpečení vašeho domova nebo kanceláře. Namontovat mohou i samotná zabezpečovací zařízení, případně přímo bezpečnostní zámky, které ochrání vás i vaše nejbližší.

Situace č. 5: Potřebujete opravit zaseknutý zámek

Možná se vám ještě nepovedlo zabouchnout dveře s klíči v zámku, často ale řešíte to, že klíč v zámku jaksi „drhne“, až se jednoho dne zasekne úplně. V tuto chvíli nemá smysl řešit situaci hrubou silou nebo rovnou objednávat nový zámek. Stačí zavolat zkušeného zámečníka, který zaseknutý zámek prohlédne a v naprosté většině případů ho odemkne a opraví. Pokud by přece jen byla nutná jeho výměna, provede ji při jediné návštěvě, což vám ušetří drahocenný čas, ale i finanční prostředky.

Situaci č. 6: Řešíte nečekanou událost

Stát se může cokoliv a klíče zabouchnuté z vnitřní strany dveří nebo uvnitř automobilu jsou situací, kterou většinou řešíme ve chvíli, kdy se nám to ani trochu nehodí. Pro všechny tyto a spoustu dalších případů a nečekaných událostí je tady připravena zámečnická pohotovost určená pro Prahu 6, kam můžete zavolat ve dne i v noci. Zkušení zámečníci vám buďto poradí, jak situaci řešit anebo se k vám fyzicky vydají a s problémem pomohou bez zbytečného odkladu. Volat můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!