Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 5

Služby, které vám nabídne profesionální zámečník: Znáte je všechny?

 

Nehoda není náhoda a neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Přesně tak praví známá česká přísloví, která dennodenně zažíváme na vlastí kůži. Jen si představte situaci, kdy spěcháte do práce nebo s dítkem do školky a nestíháte. Ve spěchu se vám podaří zabouchnout klíče ve dveřích. A to samozřejmě zevnitř. Co dělat v takovém případě? Pokud si nechcete zničit zámek, nebo dokonce celé dveře, volejte co nejdříve profesionálního zámečníka. S čím dalším vám dokáže pomoct?

Otevírání zámků bytů a domů       

Otevírání zámků je zámečníkovým denním chlebem. Zkušený profesionál dokáže opravit zaseklý zámek, ale také otevřít dveře ve chvíli, kdy jste klíče nechali z jejich vnitřní strany. To samozřejmě bez toho, aby dveře nebo zámek poškodil a vy jste tak museli řešit a hradit nákladnou opravu. Zámečníci si poradí nejen s klasickými, ale i bezpečnostními dveřmi. A to většinou v rekordním čase.

Výměna a oprava zámků u dveří

Zámečnické služby zahrnují také nejrůznější opravy, výměny a instalaci zámků ve vstupních dveřích do domu či bytu. Samozřejmostí je taková oprava též u kanceláře nebo třeba garáže, či dalších průmyslových prostor. Kdy se vám bude tahle služba hodit? Třeba ve chvíli, kdy se od vás odstěhuje nájemník nebo se naopak stěhujete do nového domu, či bytu, od kterého měli v rámci výstavby, či rekonstrukce klíče také developeři nebo třeba montéři, kteří zde pokládali podlahy, malovali apod.

Zámečnický servis  24/7

Stát se může cokoliv a většinou nás zabouchnuté klíče v zámku potrápí ve chvíli, kdy o to nejméně stojíme. I když – ruku na srdce – řešit zabouchnuté dveře asi není něco, co bychom chtěli řešit s oblibou a pravidelně. Pokud ale přece jen k takové situaci dojde, panika není na místě. To samozřejmě za předpokladu, že za zavřenými dveřmi nehoří sporák, nepeče trouba nebo nepláče dítko. Vyjma tyto situace, které řeší hasiči, je na místě volat zámečnickou pohotovost, která je pro vás k dispozici 24 hodin denně a sedm dní v týdnu, a to pro lokality na Praze 5, kam patří Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice, Malá Strana, Slivenec a Holyně. Profesionální tým zámečníků pracuje nepřetržitě a je vždy připraven pomoci v nouzové situaci.

Otevírání automobilů

Zámečnické služby můžete využívat také ve chvíli, kdy si v autě zabouchnete klíče. Pokud je ale uvnitř něj dítě nebo zvíře, opět jde o práci pro hasiče. Ve všech ostatních případech se nebojte volat zkušené zámečníky, kteří auto otevřou bez jeho poškození i poškození zámku. Zámečníka můžete volat i v případě ztráty klíčů od auta, zalomeného klíče v zámku, nefunkčního dálkového ovládání bez napájení, k němuž může dojít třeba ve chvíli, kdy zapomenete vyměnit včas baterii nebo vybité autobaterie a vyřazeného dálkového ovládání.

Otevírání trezorů bez poškození   

Trezory se pomalu, ale jistě stávají běžnou součástí bytového vybavení. Pokud se vám stane, že se do trezoru nebudete moci dostat, i tohle je práce pro zkušeného zámečníka, potažmo trezorového technika. Ten dokáže otevřít běžné mechanické kódové trezory i sofistikovanější elektronické sejfy. Při otevírání trezoru používá pouze ty nejkvalitnější nástroje, aby zajistil, že během procesu nedojde k žádnému poškození trezoru. V některých případech může být pro přístup k obsahu trezoru nutné vyvrtat do něj otvor, který je následně utěsní speciálním tmelem, takže ho můžete bez obav dále používat. Kromě klasického otevírání trezorů můžete zámečnické služby využít i ve chvíli, kdy potřebujete vyrobit náhradní klíče k trezoru, chcete nechat trezor opravit nebo ho bezpečně instalovat na místo určení.