Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 15

Potřebujete rychle zámečníka? Jsme tady pro vás! Neváhejte a zavolejte nám – poradíme, pomůžeme a pokud bydlíte na Praze 15 nebo okolí, během chvíle můžeme být u vás. Dolní Měcholupy, Praha – Štěrboholy, Praha – Petrovice, Praha – Dubeč – všude tam jsme vám plně k dispozici 24/7.

 

Výměna zámků u dveří

Profesionální zámečník si poradí s otevíráním nejrůznějších zámků i jejich instalací či výměnou. Jakmile si nemovitost či byt převezmete, nechte u ní vyměnit všechny vstupní zámky. Klíče od těch stávajících totiž nemusí mít jen developer, ale třeba také pracovníci, kteří zde pokládali dlažbu nebo instalovali vodu, elektřinu, či plyn. Ať už jste se přestěhovali do nového, nebo jste se rozloučili s bývalým nájemníkem, potřebujete mít jistotu, že jste skutečně jedinými vlastníky klíčů.

 

Zámečnická pohotovost pro všechny nečekané problémy

V Praze 15 jsou naši profesionální zámečníci připraveni vám pomoct kdykoliv je potřeba. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zkrátka vždy, když je potřeba, můžete počítat s odborným zámečnickým servisem. Ať už se ocitnete bez klíčů nebo se vám zasekne zámek. Náš tým je připraven vám pomoci nejen u vás doma, ale i se zámky u aut či trezorů.

 

Otevřeme váš automobil i trezor

Naši zámečníci vám pomohou i v případě klíčků zabouchnutých v autě. A to samozřejmě bez jeho poškození. Můžete se na nás obrátit také ve chvíli, kdy klíčky ztratíte, zalomíte v zámku. A nejen to, jednou z méně obvyklých situací, na které se profesionální zámečníci běžně specializují, je i otevírání trezorů bez poškození. Pomocí specializovaných nástrojů a technik můžeme otevřít váš trezor i bez poškození. Pokud je přece jen potřeba trezor „navrtat“, po jeho otevření můžeme všechny vyvrtané otvory utěsnit speciálním tmelem, abyste jej mohli nadále používat bez omezení jeho funkcí nebo ztráty bezpečnosti.

 

Zabezpečení domu a bytu

Našich bohatých zámečnických zkušeností využijete také v případě, že chcete svůj majetek zabezpečit. V tomto případě nám zavolejte a domluvíme se na osobní návštěvě a prohlídce nemovitosti. Společně pak vytvoříme bezpečnostní řešení na míru, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, rozpočtu i stylu. Instalovat do nemovitosti můžeme nejen bezpečnostní dveře a zámky, ale také bezpečnostní poplašné systémy, pohybová čidla, zabezpečení oken a dveří (včetně těch balkonových), bezpečnostní závory a další bezpečnostní systémy v závislosti na vašem přání a konkrétních potřebách.