Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 9

S čím vším vám pomůže profesionální zámečník na Praze 9? Tohle je výčet jeho služeb!

Služby profesionálních zámečníků jsou vskutku obsáhlé a patří mezi ně třeba i úkony, které by vás možná ani nenapadlo se zámečníkem řešit. Jaké služby vám můžeme nabídnout na Praze 9? Tady je kompletní výčet!

Otevírání zabouchnutých dveří

Asi nikoho nepřekvapí, že na prvním místě zmíníme jednu z nejčastěji poptávaných zámečnických služeb, kterou je otevírání zabouchnutých dveří. Pokud jste tedy nechali klíče v zámku z druhé strany, případně z domů odešli rovnou bez nich, zbytečně nepanikařte. I když je situace nepříjemná, má poměrně snadné a rychlé řešení. Pokud bydlíte na Praze 9, konkrétně tedy v katastrálním území, které zahrnuje Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy a Hloubětín, kontaktujte nás a my se bez zbytečného odkladu postaráme o to, abyste se do dveří znovu dostali. To vše samozřejmě bez jejich poškození.

Výměna stávajících zámků

Výměnu zámků doporučujeme řešit nejen v případě, kdy zaznamenáte pokus o neoprávněné vniknutí, ale také tehdy, pokud jste se rozloučili s bývalým nájemníkem, který nemovitost obýval a mohl k ní vytvořit několik kopií klíčů. O výměně stávajících zámků v celé nemovitosti nebo areálu byste měli uvažovat i ve chvíli, kdy ji přebíráte od majitele nebo developera. V tuto chvíli možná ani netušíte, kolik osob od nemovitosti může mít klíče. Počínaje developerem nebo investorem, přes dělníky, kteří pokládali podlahy, až po malíře nebo třeba zedníky. Po dokončení stavebních prací a předání nemovitosti je proto vhodné nechat zámky vyměnit profesionálním zámečníky.

Otevírání dveří u automobilů

Podobně jako u zabouchnutých dveří v nemovitosti můžete řešit nepříjemnou situaci i u vašeho automobilu. Pokud jste si v něm zabouchnuli klíče, bez zbytečného odkladu nás kontaktujte. Do auta se dostaneme a to samozřejmě bez toho, abychom poškodili jej anebo jeho zámek. Kontaktovat nás můžete i v případě ztráty klíčů od auta, zalomeného klíče v zámku i nefunkčního dálkového ovládání bez napájení, k němuž může dojít třeba ve chvíli, kdy zapomenete vyměnit včas baterii.

Otevírání trezorů

Podobně jako dveře u nemovitosti nebo dveře u auta, dokážeme otevřít také trezory, a to bez ohledu na jejich zabezpečení nebo model. To vše v naprosté většině případů bez jejich poškození. Pokud nás přece jen situace donutí trezor navrtat, po jeho otevření je vzniklý otvor utěsněný speciálním tmelem, takže na jeho funkci zámečnický zásah nemá absolutně žádný vliv.

Kompletní zabezpečení vaší nemovitosti

Našich služeb můžete využít i ve chvíli, kdy potřebujete maximálně ochránit svůj majetek a osoby, které v nemovitosti žijí. V takovém případě se nebojte dojednat si osobní schůzku, během které provedeme bezpečnostní audit a obratem vás seznámíme s jeho výsledky. Případné zjištěné nedostatky doporučíme odstranit, anebo navrhneme vhodná bezpečnostní řešení. Naši zámečníci mohou do nemovitosti instalovat bezpečnostní dveře a zámky, ale také bezpečnostní poplašné systémy, pohybová čidla, zabezpečení oken a dveří (včetně těch balkonových), bezpečnostní závory a další bezpečnostní systémy. To vše v závislosti na konkrétních požadavcích klienta.

Zámečnická pohotovost

Ať už řešíte zabouchnuté klíče v zámku nebo v autě, zaseknutý zámek a dveře, do kterých se nemůžete dostat, akutně potřebujete udělat kopii klíčů, případně vás postihla další nečekaná událost, která nesnese většího odkladu, neváhejte nás kontaktovat na naší lince, která je vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Přijedeme kamkoliv na Praze 9! Pokud si přece jen nejste jistí, zda konkrétní situace vyžaduje osobní zásah zámečníka, rádi vám telefonicky poradíme s vhodným postupem.