Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 10

Kompletní výčet zámečnických služeb, které vám můžeme nabídnout na Praze 10

Služby zkušeného zámečníka můžete potřebovat v mnoha různých situacích. A rozhodně nejde jenom o zabouchnuté klíče v zámku z vnitřní strany dveří nebo kopii potřebného klíče. Máme pro vás kompletní výčet zámečnických služeb, které vám můžeme nabídnout na Praze 10!

Zámečnický servis

I ten nejdokonalejší zámek vyžaduje pravidelnou údržbu. To proto, aby vám mohl sloužit pokud možno co nejdéle bez zbytečných komplikací. Náš zkušený tým profesionálů zámek zkontroluje, a v případě potřeby provede potřebný servis, mezi který patří třeba mazání, seřízení nebo výměna. Vždy tak budete mít jistotu, že zámek bude plnit svoji bezpečnostní funkci, a vy se budete moci spolehnout na to, že nepustí dovnitř zloděje.

Otevírání zabouchnutých dveří

V tomto případě je zcela jedno, zda jste si zabouchli klíče z vnitřní strany dveří v bytě, kanceláři nebo autě. Zachovejte klid a zbytečně nepanikařte. Pokud se za zavřenými dveřmi nenachází vyděšené dítko nebo zdroj otevřeného ohně, neváhejte nás kontaktovat. Zámek otevřeme bez jeho poškození, případně poškození dveří.

  • Náš tip: Pokud v případě zabouchnutých dveří existuje riziko úrazu nebo požáru, neprodleně kontaktujte hasiče!

Otevírání trezorů

Kromě výše uvedených služeb vám můžeme nabídnout také otevírání sejfů a trezorů. A to bez ohledu na jejich stupeň zabezpečení, značku, či model. Pokud se do trezoru nedokážete dostat, jde o práci pro naše zkušené trezorové techniky. Ti trezor otevřou v naprosté většině případů bez jeho poškození. Pokud jej bude přesto potřeba navrtat, vyvrtaný otvor zatmelí speciálním tmelem, takže můžete trezor bez obav dále používat.

Zámečnická pohotovost

Je úplně jedno, jestli řešíte klíče zabouchnuté z vnitřní strany dveří anebo vybitý klíč od auta. Náš tým profesionálních zámečníků nabízí zámečnickou pohotovost, kde jsme vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Pokud bydlíte na Praze 10 v části Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice nebo Michle, neváhejte nás kontaktovat. Bez zbytečného odkladu dorazíme, záležitost vyřešíme, případně vám telefonicky poradíme, jak dále postupovat.

Kompletní zabezpečení nemovitosti

Chcete-li maximálním způsobem ochránit svou nemovitost, majetek a osoby, které v ní žijí, objednejte si náš bezpečnostní audit. Na osobní schůzce nemovitost důkladně prohlédneme a navrhneme případné odstranění bezpečnostních nedostatků. Náš tým také dokáže zabezpečit nemovitost pomocí vnitřních i vnějších uzamykacích systémů a také díky nejrůznějším pohybovým čidlům. Zvládneme samozřejmě instalovat i bezpečnostní dveře a zámky, ale také bezpečnostní poplašné systémy, zabezpečení oken a dveří (včetně těch balkonových), bezpečnostní závory a další bezpečnostní systémy na základě konkrétních požadavků klienta.

Výměna zámků u dveří

O tuto službu byste měli mít zájem nejen ve chvíli, kdy jste se rozloučili s bývalým nájemníkem, který obýval pronajatou nemovitost, ale také třeba ve chvíli, kdy se vy sami do nové nemovitosti stěhujete. Nikdy totiž nevíte, kdo všechno od ní může mít kopie klíčů. Proto nás neváhejte kontaktovat a my bez zbytečného odkladu provedeme kompletní výměnu zámků (včetně těch bezpečnostních), bezpečnostních vložek nebo samotného kování.

U vnějších objektů pak pomůžeme instalovat systém generálního klíče, který je ideální třeba pro nákupní centra, průmyslové haly anebo třeba střední a větší firmy, které potřebují rozlišit, který ze zaměstnanců bude mít přístup do určitého druhu prostor. Systém generálního klíče je velmi odolný vůči prolomení, protože pro přidělání náhradního klíče je potřeba speciální karty, již má pouze majitel nemovitosti.