Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 11

Co nabízí profesionální zámečníci v Praze 11 (Chodov, Háje, Šeberov, Újezd, Křeslice)? Otevírání zamčených dveří, aut a trezorů!

Představa, že nikdy nebudete potřebovat zámečnické služby, je často mylná. Náhle a bez varování se vám může stát, že se můžete ocitnout před zamčenými dveřmi bytu, auta nebo trezoru právě v tu nejméně vhodnou chvíli. A to není jediná situace, kdy se vám mohou hodit služby zkušených zámečníků z Prahy 11. Jaké služby konkrétně nabízí?

Otevírání bytů a domů

Spěcháte ráno z domu, myšlenky už jsou v práci nebo u dnešních plánů, a prásk! Dveře se zavřou a vy si uvědomíte, že klíče jsou stále uvnitř. Nebo se vám to stane v kanceláři po náročném dni, kdy už se nemůžete dočkat, až dorazíte domů. V těchto chvílích může nastat panika, ale máme pro vás řešení. Naši zámečníci z Prahy 11 jsou vybaveni nejen nástroji a dovednostmi, ale také klidem a profesionalitou, které v těchto situacích potřebujete. Bez ohledu na to, zda se jedná o váš domov nebo pracoviště, náš tým je připraven okamžitě pomoci.

Výměna zámků

Stěhujete se do nového bytu nebo domu? Bezpečnost je na prvním místě, proto je důležité vyměnit zámky. Ano, právě to je ten první a zásadní krok k zabezpečení vašeho domova. Možná si myslíte, že staré zámky poslouží stejně dobře. Ale opak je pravdou. Nikdy nevíte, kdo všechno mohl mít kopii klíče od vašeho nového bytu či domu. Vaše soukromí a bezpečnost nenechávejte náhodě. Naše zámečnická služba vám toto riziko pomůže eliminovat. Jsme odborníci na výměnu zámků a naše služby jsou dostupné po celé Praze 11 – ať už bydlíte v Chodově, Hájích, Šeberově, Újezdu nebo Křeslicích, jsme tu pro vás.

Zámečnický servis a pohotovost

Ať už se jedná o zaseklý zámek, který odmítá poslechnout, nebo potřebujete rychle vyrobit kopii klíče, naši zámečníci jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a potřebným know-how, aby mohli problém vyřešit rychle a profesionálně.

Otevření automobilu

Zavřeli jste si klíče v autě? Naši zámečníci vám auto otevřou bez poškození. Služby nabízíme i v případě ztráty klíčů nebo poruchy dálkového ovládání. Naše zámečnické služby jsou připraveny řešit jakýkoliv problém se zamčeným vozidlem. Ať už jste si klíče nechtěně zamkli uvnitř auta nebo je ztratili, naši zkušení specialisté vám pomohou.

Otevírání trezorů bez poškození

Potřebujete otevřít trezor, ale ztratili jste klíč nebo zapomněli kód? Naši specialisté vám pomohou. Nabízíme také opravu trezorových zámků. Nebojte se nám svěřit ochranu svých nejcennějších věcí. S naší pomocí bude váš trezor opět v bezpečí, přístupný a funkční, jako by se nikdy nic nestalo. A vy se můžete vrátit k tomu, co je opravdu důležité – bez starostí, bez stresu.

Zabezpečení domu a bytu

Chcete zvýšit bezpečnost vašeho domova? Naši odborníci provedou bezpečnostní audit a navrhnou řešení pro zabezpečení vašeho bytu nebo domu. Instalujeme a opravujeme všechny typy zámků a bezpečnostních dveří.