Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 8

Co všechno zvládne profesionální zámečník?

Služby zámečníka můžeme potřebovat v různých situacích. Nejde jenom o klíče zabouchnuté z vnitřní strany dveří nebo výměnu nefunkčního zámku. V jakých případech má smysl zámečníka volat? Máme pro vás kompletní přehled!

Kompletní zámečnický servis

Asi nikoho nepřekvapí, že ani ten nejdokonalejší zámek nemůže sloužit věčně bez vhodné a pravidelné údržby. Časem se tak může stát, že přestane plnit svoji funkci. Profesionální zámečník nicméně dokáže zámku prodloužit životnost klidně i o několik dlouhých let. Certifikovaný zámečník mívá zkušenosti s obytnými, komerčními i nebytovými prostory a jejich zámky, takže jej nic jen tak nepřekvapí. Provádět bude nejen jejich mazání, ale také případnou opravu nebo celkovou výměnu.

Zámečnická pohotovost

Na profesionálního zámečníka se můžete spolehnout ve dne i v noci. Zámečnická pohotovost je tu pro všechny případy, kdy si nevíte rady se zabouchnutými klíči, ale i zámky, které se zaseknou a nejdou otevřít. Zámečnické služby využijete nejen u klasických domů a bytů, ale také třeba u trezorů nebo třeba klíčků zabouchnutých v autě. Volat můžete kdykoliv – 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. A to v oblastech Prahy 8, kam spadá Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja, Střížkov, Ďáblice, Březiněves a Dolní Chabry.
  • Náš tip: Ve chvíli, kdy se za zamčenými nebo zabouchnutými dveřmi nachází dítě, či otevřený oheň, volejte raději rovnou hasiče.

Výměna zámků u dveří

Jak už jsme zmínili výše, profesionální zámečník si poradí s otevíráním nejrůznějších zámků i jejich výměnou. Ta je důležitá v mnoha případech, které by vás možná ani nenapadly. Jde třeba o situaci, kdy se rozloučíte s bývalým nájemníkem, který obýval vaši nemovitost. V tuto chvíli je na místě zámek dveří vyměnit za nový. Nikdy totiž nevíte, kolik dalších kopií klíčů k vaší nemovitosti existuje. Podobná je i situace u novostaveb a developerských projektů. Jakmile nemovitost převezmete, nechte u ní vyměnit všechny vstupní zámky. Klíče od těch stávajících totiž nemusí mít jen developer, ale třeba také pracovníci, kteří zde pokládali dlažbu nebo instalovali vodu, elektřinu, či plyn.

Otevírání automobilů

Profesionální zámečníci vám pomohou i v případě klíčků zabouchnutých v autě. To samozřejmě bez toho, aby zámek auta, případně jeho další části poškodili. Kontaktovat certifikovaného zámečníka můžete také při ztrátě klíčů, zalomeného klíče v zámku auta, zabouchnutých klíčků, ale i tehdy, pokud se ocitnete v ruce s vybitým dálkovým ovládáním, případně řešíte komplikace s vybitou autobaterií.

Otevírání trezorů

Jednou z méně obvyklých situací, na které se profesionální zámečníci běžně specializují, je i otevírání trezorů bez poškození. Pomocí specializovaných nástrojů a technik mohou trezoroví technici trezory otevřít s minimálními obtížemi a bez poškození. Pokud je přece jen potřeba trezor „navrtat“, po jeho otevření budou všechny vyvrtané otvory utěsněny speciálním tmelem, abyste jej mohli nadále používat bez ohrožení jeho funkce a bezpečnosti.

Zabezpečení domu a bytu

Bohatých zámečnických zkušeností dost dobře využijete také v případě, že chcete svůj majetek maximálně zabezpečit. V takovém případě se se zámečníkem domluvíte na osobní návštěvě a prohlídce vybrané nemovitosti. Po jejím absolvování vám bude nabídnuto bezpečnostní řešení na míru, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, rozpočtu a životnímu stylu. Instalovat do nemovitosti můžeme nejen bezpečnostní dveře a zámky, ale také bezpečnostní poplašné systémy, pohybová čidla, zabezpečení oken a dveří (včetně těch balkonových), bezpečnostní závory a další bezpečnostní systémy v závislosti na vašem přání a konkrétních potřebách.