Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnictví Praha 4

Kdy volat zámečníka? Když se omylem „zabouchnete“, stěhujete se, ale klidně jen pro radu

Asi to známe všichni. Stojíme před zabouchnutými dveřmi a beznadějně zíráme na zámek, který nemáme jak zamknout nebo odemknout. Klíče totiž zůstaly z druhé strany zavřených dveří. Tohle je jedna, ale rozhodně ne jediná situace, kdy je na místě zavolat profesionálního zámečníka. V jakých dalších případech využijete jeho služeb?

Otevírání zámků bytů a domů

Kromě toho, že profesionální zámečník vysvobodí klíč, který jste nechali z druhé strany zabouchnutých dveří, si snadno poradí také se zaseklým zámkem, případně nainstaluje zámek úplně nový. To třeba v situaci, kdy se vám odstěhuje nájemník, a vy chcete mít jistotu, že se do vašeho bytu už nedostane. Samozřejmou součástí profesionálních zámečnických služeb je též duplikování klíčů od všech typů zámků. Profi zámečník si poradí jak s klasickými, tak s bezpečnostními dveřmi, dveřmi od auta nebo trezory.

Výměna zámků u dveří

Možná by vás to možná ani nenapadlo, pokud se ale stěhujete, může mít klíče od vašeho domu nebo bytu nespočet dalších lidí. Existuje poměrně velká pravděpodobnost, že klíč bude mít nejen developer, který se do objektu dostával během jeho výstavby, ale také třeba elektrikáři, instalatéři, dodavatelé sádrokartonu nebo specialisté na podlahy, kteří se do nemovitosti v určité fázi taktéž dostávali. Jakmile si tedy nemovitost převezmete, neváhejte nám zavolat s žádostí o výměnu zámků. Rádi vám nabídneme naše služby na Praze 4 (Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka, Podolí, Michle, Nusle, Záběhlice a Kunratice).

Otevírání trezorů bez poškození

Málokdo to tuší, ale služeb zámečníka může využít i v případě problému s trezorem, do kterého se chcete dostat a zároveň ho nechcete poškodit. Obvykle jde totiž o finančně nákladné zařízení, které plánujete využívat řadu dlouhých let. Profesionální zámečník vám proto pomůže s otevřením trezoru, u kterého jste zapomněli zvolenou kombinaci, případně dokáže opravit zámky a trezory jakéhokoli stáří nebo modelu. Pokud zámek potřebuje údržbu nebo opravu, nebojte se na zkušené zámečníky taktéž obrátit.

Otevření automobilu

Podobně jako u zabouchnutých dveří od domu nebo bytu, může nastat nezáviděníhodná situace též u starších automobilů. Ani tady ale není potřeba panikařit. Do zamčeného auta se díky zámečníkovi dostanete bez toho, abyste museli poškodit zámek nebo sklo vozidla. Využít můžete i dalších profi služeb, které spočívají ve výměně nebo opravě zlomeného klíče či otevření zámku kufru, přihrádky nebo dveří.

Zabezpečení domu a bytu

Kromě zámečnických služeb a pohotovosti, která je tady pro vás připravená 24/7, nabízíme také kompletní bezpečnostní audity domů. Po osobní prohlídce domu zhodnotíme všechny nedostatky, které mají vliv na zabezpečení vašeho majetku a cenností a navrhneme, jak nemovitost lépe zabezpečit. Naši zkušení zámečníci s mnohaletou praxí mohou také instalovat, opravovat nebo provádět údržbu všech typů dveřních zámků, zámků trezorů nebo jiných typů zámků. Samozřejmě si poradí také se servisem bezpečnostních dveří a instalací bezpečnostních zámků.

Rada v každé situaci

Nejste si jistí, zda o pomoc požádat profesionálního zámečníka nebo rovnou hasiče? Nevíte, zda vám dokážeme pomoct v konkrétní situaci? Není problém nám zavolat v kteroukoliv denní či noční hodinu. Náš tým je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to proto, aby vám poskytl rychlou, spolehlivou a profesionální pomoc při řešení jakéhokoliv problému se zámky. A je jedno, jestli jste si zrovna zabouchli auto nebo dům, ztratili klíče nebo jen potřebujete namontovat nový zámek, rádi vám poradíme, případně k vám rovnou vyšleme odborníka na slovo vzatého.