Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Otevírání trezorů bez poškození

Víte, kdo patří mezi nejvyhlášenější specialisty na trezory? Přece samotní zloději. Dlouho trénují a školí se, aby to na ostro dokonale vyšlo. Co ale když nejste zloděj a nemáte čas studovat, jak otevřít třeba trezor po dědečkovi, ve kterém vám nechal rodinné dědictví? Anebo je váš příběh prostě o tom, že jste někam založili klíče od svého trezoru či zapomněli bezpečnostní kód? I to se stává. Není to nic neobvyklého. My se s podobnými situacemi potkáváme denně. A nebojte se, trezory je možné otevřít, aniž by došlo k jejich poškození.

Naši technici jsou v bezpečném otevírání trezorů jedničky

Pomocí specializovaných nástrojů a technik mohou technici trezory otevřít s minimálními obtížemi. Trezoroví technici jsou odborníci, kteří k přístupu k obsahu trezoru používají širokou škálu moderních i tradičních metod. Otevíráme běžné mechanické kódové trezory i sofistikovanější elektronické sejfy. Při otevírání trezoru používáme pouze ty nejkvalitnější nástroje, abychom zajistili, že během procesu nedojde k žádnému poškození. Úspěšně se nám díky tomu daří otevírat trezory, aniž by došlo k poškození, které by znemožnilo jejich další používání.

I trezor otevřený vrtáním je možné dále používat

V některých případech může být pro přístup k obsahu trezoru nutné vyvrtat do něj otvor. Pokud k tomu dojde, naši technici to zvládnou precizně a zručně, aby bylo zajištěno, že trezor zůstane i poté použitelný. Po otevření trezoru utěsníme všechny vyvrtané otvory speciálním tmelem, abyste jej mohli nadále používat, aniž by byla ohrožena jeho bezpečnost. Poradíme si i s trezorem, do kterého se někdo již pokoušel dostat a poškodil přitom zámek. My ho opravíme a znovu zprovozníme. Anebo na váš trezor nainstalujeme nový zámek či nastavíme nový kód. To v případě, že nechcete, aby do něj byl přístup se starými klíči či údaji.

Proč se při otevírání trezoru obrátit na nás?

Chápeme, že je důležité, aby vaše cennosti byly v bezpečí, a dbáme na to, aby váš trezor byl bezpečný. Díky našim odborným znalostem si můžete být jisti, že váš trezor zůstane v bezpečí i po otevření. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 774 403 937 a zjistěte, jak vám můžeme pomoci zpřístupnit obsah vašeho trezoru bez jakéhokoli poškození. Jsme zde, abychom vám poskytli ty nejlepší služby pro otevírání trezorů a jejich zabezpečení.

S čím vám a vašemu trezoru pomůžeme?

Máte trezor a potřebujete ho otevřít? Hoďte to na nás. Kromě toho dokážeme zajistit také:

  • výměnu trezorového zámku,
  • výrobu náhradních klíčů k trezoru,
  • opravy trezorů,
  • bezpečnou instalaci trezoru na místo určení,
  • opravy zámkových mechanismů.

Kdy se vyplatí trezor repasovat?

Pokud váš stávající trezor přestal fungovat a nechcete utrácet za nový, často se vyplatí zvážit renovaci starého trezoru, který je kvalitnější než případný nový. Vyjde vás to levněji než koupě nového a po renovaci získáte zcela nový kvalitní trezor se zárukou na uzamykací mechanismus, který vám bude sloužit po dlouhou dobu. Technici naší společnosti jsou zkušení a kvalifikovaní k provedení všech potřebných oprav. Nevyhazujte proto peníze za nový trezor – obraťte se na nás ještě dnes. Pro více informací o tom, jak vám můžeme pomoci s otevřením trezoru, opravou nebo renovací vašeho starého trezoru, nás kontaktujte na telefonním čísle +420 774 403 937.

Jaké další služby v oblasti otevírání zámků nabízíme?

Kromě otevírání zámků trezorů se specializujeme také na otevírání zámků bytů a domů a nezalekneme se ani zabouchnutého automobilu. Naší doménou jsou i opravy domovních zámků po vloupání a následné zabezpečení domu, bytu či chalupy. Dokonce i takové, která stojí na odlehlém místě bez elektřiny.