Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Žádný zámek pro nás není problém.

Jsme specialisti na otevírání zámku a držíme pro Vás 24 hodinovou pohotovost.

Zámečnická pohotovost

Některé životní situace mohou být velmi stresující. Třeba ty, kdy si zabouchnete klíče a zůstanete stát v županu na chodbě. A právě pro tyto situace je tu zámečnická pohotovost, která vám pomůže, když to nejvíce potřebujete. Naši technici jsou u vás rychle a pomohou vám vyřešit jakýkoliv problém, který má spojitost se zámkem. A nezáleží, kde ten zámek je. Zámky odemkneme v autě, ve dveřích bytu nebo domu anebo třeba u trezoru. Jsme zámečnická pohotovost. Zámky žijeme a známe je opravdu detailně. Spolehněte se na nás.

Jaké typy zámků otevíráme?

Zabouchnout si můžete samozřejmě dveře od bytu nebo domu. To je také nejčastější důvod našich expresních výjezdů. Můžete si také zamknout auto s klíčky uvnitř anebo se vám může zaseknout klíč v trezoru, ve kterém skladujete třeba zbraně. A co teď s tím? Zavolat zámečnickou pohotovost, to je jasné. Pro všechny případy si uložte telefonní číslo: +420 774 403 937. Chápeme naléhavost těchto situací a jsme tu proto, abychom vám v takových chvílích zajistili klid. V případě nouzové situace se na nás můžete spolehnout s jistotou, že naši odborníci vám pomohou. Ať už se tedy jedná o naléhavou situaci, jako jsou zabouchnuté klíče od auta na sedadle, v kufru nebo v zapalování; nebo o klíče zaseknuté ve dveřích vašeho bytu, když se na plotně vaří oběd nebo v bytě hoří svíčka, náš tým profesionálních zámečníků je připraven vám pomoci v jakékoliv situaci.

Volejte kdykoliv

Našim zákazníkům zaručujeme rychlý a spolehlivý servis, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Chápeme, že čas a pohodlí jsou nejdůležitější, a snažíme se poskytovat ty nejlepší možné služby. Naši zámečníci používají pouze vysoce kvalitní nástroje a materiály, které jim umožňují dokončit práci rychle a efektivně. Bez ohledu na to, jaký máte nouzový problém se zámkem, budeme vám schopni pomoci co nejdříve. Žádný váš požadavek pro nás není nereálný a žádný problém neřešitelný. Naše služby poskytujeme profesionálně a se standardní zárukou. Proto nám neváhejte zavolat a naši technici se vám budou snažit co nejefektivněji pomoci. Čeká vás rychlé a efektivní řešení za skvělých cenových podmínek. Pokud chcete vědět, kolik vás bude naše služba stát, připravíme vám cenovou nabídku pro váš případ předem.

Jaké typy služeb jsou pro naši zámečnickou pohotovost hračkou?

Obrátit se na nás můžete v případech, kdy:

 • Potřebujete otevřít jakýkoliv druh zámku nebo dveří.
 • Zabouchli jste si klíče od auta a potřebujete odjet.
 • Hledáte někoho na opravu zámku po vloupání.
 • Chcete vyměnit zámek nebo vložku.
 • Zalomil se vám klíč v zámku a nemůžete ho vyndat.
 • Potřebujete namontovat bezpečnostní kování.
 • Máte poškozený zámek, nemůžete zamknout a musíte odjet.
 • Potřebujete otevřít byt a ztratili jste klíče.
 • Je třeba nainstalovat další zámky, závory nebo bezpečnostní kování.
 • Potřebujete služby odborníka na otevírání aut.
 • Chcete otevřít anebo rovnou i opravit trezor.
 • Váš stávající zámek ve dveřích potřebuje servis.
 • Chcete bez klíče otevřít své auto a zachránit z něj třeba dítě, které se v něm zamklo.
 • Potřebujete zvýšit úroveň svého zabezpečení a na dveře namontovat bezpečnostní závoru, která zabrání jejich vylomení.

Bez ohledu na to, o jak složitý úkol se jedná, vám zaručujeme, že naši profesionální technici dokážou najít účinné řešení problému. Jsme hrdí na naše spolehlivé a rychlé služby a jsme hrdí na to, že poskytujeme kvalitní péči o zákazníky. Pokud tedy hledáte zámečníka, který vám poskytne ty nejlepší služby, kontaktujte nás ještě dnes a využijte naši zámečnickou pohotovostní službu. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmkoli problémem souvisejícím se zámky.